Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






Επιτυχόντες 2013
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
1 ΔΑΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
2 ΜΠΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
3 ΖΙΩΓΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
4 ΦΑΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
5 ΖΙΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
6 ΚΑΡΑΒΑΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
7 ΜΑΞΙΜΙΑΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
8 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
9 ΣΑΠΟΥΝΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ - ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
10 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
11 ΓΙΑΓΛΑΡΑ ΜΑΡΙΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
12 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΘΑΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
13 ΒΑΒΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ ΣΣΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
14 ΚΑΦΦΕ ΚΟΡΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
15 ΛΙΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
16 ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
17 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
18 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
19 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
20 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
21 ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
22 ΝΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
23 ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
24 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΑΝ
25 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
26 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
27 ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
28 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΛΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
29 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
30 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
31 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
32 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
33 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
34 ΡΑΦΤΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
35 ΤΟΥΦΕΞΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
36 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
37 ΖΙΑΚΑ ΜΑΡΩ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
38 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
39 ΣΥΜΣΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
40 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
41 ΓΚΟΥΖΙΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
42 ΖΑΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
43 ΝΤΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
44 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
45 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
46 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΩΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
47 ΖΑΡΖΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
48 ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
49 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
50 ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
51 ΖΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
52 ΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
53 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
54 ΑΒΡΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
55 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
56 ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
57 ΨΑΛΤΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
58 ΨΥΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
59 ΣΙΕΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
60 ΤΣΙΝΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
61 ΤΣΙΠΛΑΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
62 ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
63 ΚΑΨΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
64 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
65 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΥΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
66 ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
67 ΜΠΛΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
68 ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
69 ΑΓΓΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
70 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
71 ΚΟΝΤΟΜΗΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
72 ΝΕΧΑΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
73 ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΩΝ ΣΙ - ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
74 ΖΑΧΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Σ.Τ.Υ.Α.
75 ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Σ.Τ.Υ.Α.
76 ΜΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Σ.Τ.Υ.Α.
77 ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ - ΟΠΛΑ
78 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ - ΟΠΛΑ
79 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ - ΟΠΛΑ
80 ΤΣΙΟΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ Σ.Μ.Υ. - ΣΩΜΑΤΑ
81 ΠΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ Σ.Μ.Υ. - ΣΩΜΑΤΑ
82 ΤΖΙΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ Σ.Μ.Υ. - ΟΠΛΑ
83 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν.
84 ΝΤΑΝΤΗ ΕΛΛΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν.
85 ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
86 ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
87 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
88 ΝΑΝΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
89 ΣΕΡΙΦΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
90 ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
91 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
92 ΔΑΓΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΙΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
93 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
94 ΛΑΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
95 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
96 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
97 ΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
98 ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
99 ΑΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
100 ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
101 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΙΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
102 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
103 ΖΑΧΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
104 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
105 ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
106 ΣΑΪΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
107 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
108 ΤΣΙΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
109 ΤΖΗΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
110 ΠΑΠΑΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ , ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
111 ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
112 ΛΙΟΥΠΑ ΧΑΪΔΩ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
113 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ( ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
114 ΤΖΙΑΦΕΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
115 ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
116 ΣΤΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
117 ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
118 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
119 ΜΠΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
120 ΣΟΥΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
121 ΤΑΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΘΕΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
122 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
123 ΚΑΡΑΛΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
124 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
125 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
126 ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
127 ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
128 ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
129 ΡΗΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
130 ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
131 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
132 ΜΙΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
133 ΜΑΣΓΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
134 ΤΖΙΟΥΒΑΛΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
135 ΖΙΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
136 ΜΠΑΡΜΠΟΥΖΑ ΜΥΡΤΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
137 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
138 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
139 ΠΑΓΓΑΙΑ ΑΝΕΤΤΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
140 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
141 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
142 ΝΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
143 ΤΣΟΥΚΑΝΕΡΗ ΧΑΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
144 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
145 ΤΖΙΚΑ -ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΑΡΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
146 ΑΒΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
147 ΚΟΥΤΣΟΥΤΑΣΙΟΥ ΧΑΙΔΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
148 ΤΣΙΟΥΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
149 ΑΛΤΙΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
150 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
151 ΓΟΥΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
152 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
153 ΜΠΡΙΜΠΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
154 ΧΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
155 ΝΤΑΜΑΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
156 ΔΕΡΒΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
157 ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
158 ΠΑΤΣΙΚΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
159 ΣΟΥΡΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
160 ΒΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
161 ΒΙΝΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
162 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
163 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
164 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
165 ΜΠΑΧΟ ΑΝΤΖΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
166 ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
167 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
168 ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
169 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΒΑΪΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
170 ΒΛΑΝΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
171 ΚΟΥΛΩΤΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
172 ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
173 ΜΑΓΓΟΥΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
174 ΚΩΣΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
175 ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
176 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
177 ΣΕΡΓΚΑΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
178 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
179 ΤΖΟΥΒΙΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
180 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
181 ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΟΠΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
182 ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΞΙΟΙΠΟΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
183 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
184 ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
185 ΚΑΡΑΜΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
186 ΣΙΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
187 ΔΑΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
188 ΤΣΟΥΛΟΥΦΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΛΟΙΠΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΑΕΙ
189 ΝΤΟΣΑ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
190 ΤΣΟΥΛΑΝΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
191 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
192 ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
193 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
194 ΜΑΝΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
195 ΚΑΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
196 ΓΑΓΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
197 ΑΒΔΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
198 ΑΒΔΟΥΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
199 ΚΑΡΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
200 ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΣΑΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
201 ΡΕΤΣΙ ΟΡΙΟΝΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
202 ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΙΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
203 ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΔΑΝΑΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
204 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.(ΤΡΙΚΑΛΑ)
205 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
206 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
207 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
208 ΠΑΣΣΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
209 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
210 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΛΑΡΙΣΑ)
211 ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ
212 ΓΚΟΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
213 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
214 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
215 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
216 ΖΑΜΠΟΥΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
217 ΚΑΦΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
218 ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕ ΤΟ 10%
219 ΓΚΑΡΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
220 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓ. & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
221 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΩΝ ΣΙ - ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
222 ΚΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
223 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
224 ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΙΔ. ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
225 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΛΟΣ)
226 ΤΣΟΥΛΟΥΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔ. ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
227 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
228 ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link