Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






Επιτυχόντες 2012
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΒΟΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΜΠΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΛΑΡΙΣΑ )
8 ΒΑΪΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΛΑΡΙΣΑ ) 1η
9 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
10 ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
11 ΚΑΡΑΟΥΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 ΚΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
14 ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
15 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ (ΑΘΗΝΑ)
17 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ (ΑΘΗΝΑ)
18 ΣΥΡΜΑΚΕΖΗ ΑΡΓΥΡΩ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
19 ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ - ΚΩΝ/ΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΛΑΡΙΣΑ )
20 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΛΑΡΙΣΑ )
21 ΜΑΚΙΟΥ ΑΝΘΗ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΛΑΡΙΣΑ )
22 ΠΑΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΛΑΡΙΣΑ )
23 ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
24 ΤΣΙΚΡΙΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
26 ΣΑΓΩΝΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
27 ΣΕΤΣΙΚΑ ΜΕΡΟΠΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
28 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
29 ΠΑΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
30 ΜΑΝΟΥΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
31 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32 ΠΑΡΑΦΟΡΟΥ ΡΑΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΜΗΛΙΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35 ΡΑΪΔΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΑΝΘΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38 ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
41 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
42 ΔΙΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
43 ΓΚΕΒΡΟΥ ΒΙΛΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
44 ΠΑΝΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
45 ΔΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
46 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
47 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
48 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
49 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50 ΣΑΚΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52 ΚΑΡΑΒΑΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
53 ΔΕΡΒΕΝΗ ΦΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
54 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55 ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
56 ΑΛΕΞΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
57 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
58 ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
59 ΛΙΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
61 ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
62 ΔΟΥΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
63 ΔΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
64 ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
65 ΝΟΥΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
66 ΖΑΚΖΑΓΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
67 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
68 ΒΑΛΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔ. & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
69 ΓΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
70 ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
71 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
72 ΜΠΟΥΣΚΟΛΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
73 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
74 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
75 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛ. (Σ.Α.Ν.)
76 ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
77 ΚΑΡΥΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
78 ΚΛΑΨΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
79 ΜΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
80 ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
81 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
82 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ.)
83 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
84 ΓΚΟΥΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
86 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
87 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ
88 ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΒΑΪΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ
89 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΟΛΓΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
90 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΙΚΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
91 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
92 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
93 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
94 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
95 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
96 ΔΗΜΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
97 ΓΑΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
98 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
99 ΠΑΣΚΟΥ ΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
100 ΛΙΛΕΛΛΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
101 ΡΟΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
102 ΓΑΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
103 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
104 ΜΙΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
105 ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
106 ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
107 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
108 ΣΕΜΠΡΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
109 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
110 ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
111 ΚΟΥΤΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
112 ΡΙΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
113 ΒΑΛΣΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
114 ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
115 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
116 ΣΕΜΠΡΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
117 ΣΤΑΓΚΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
118 ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
119 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
120 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ( ΘΕΣ/ΝΙΚΗ )
121 ΓΡΕΚΑ ΘΕΑΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
122 ΖΑΧΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
123 ΝΤΑΪΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
124 ΚΑΣΤΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑ ( ΛΑΜΙΑ )
125 ΝΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ ( ΚΕΡΚΥΡΑ )
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
126 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
127 ΔΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
128 ΘΕΟΛΟΓΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
129 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
130 ΧΑΡΙΣΟΥΛΗ ΑΓΑΠΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
131 ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
132 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
133 ΜΗΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
134 ΠΟΛΥΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
135 ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
136 ΤΣΙΟΥΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
137 ΚΑΝΤΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
138 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
139 ΣΩΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
140 ΤΣΙΑΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
141 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
142 ΤΣΑΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΞΑΝΘΟΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
143 ΧΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
144 ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
145 ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
146 ΓΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
147 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΑΦΕΝΤΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
148 ΖΜΠΗΤΑ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
149 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
150 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
151 ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
152 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
153 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
154 ΛΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
155 ΛΙΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
156 ΜΠΑΡΔΑ ΚΛΕΙΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
157 ΤΣΙΑΠΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
158 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΖΗΣΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ( ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
159 ΔΑΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΟΑΝΝΙΝΩΝ
160 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
161 ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
162 ΚΟΛΑΒΕΡΙ ΓΚΡΕΣΙΛΝΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
163 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
164 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
165 ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
166 ΧΟΡΕΒΑ ΑΡΙΕΤΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
167 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ( ΗΡΑΚΛΕΙΟ )
168 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ( ΗΡΑΚΛΕΙΟ )
169 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ( ΣΑΜΟΣ )
170 ΛΕΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ( ΣΑΜΟΣ )
171 ΚΑΜΠΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
172 ΛΑΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΜΑΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
173 ΝΤΟΥΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
174 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
175 ΒΗΣΣΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ ( ΗΡΑΚΛΕΙΟ )
176 ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
177 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
178 ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
179 ΑΣΛΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
180 ΖΥΓΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
181 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
182 ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΑ ΘΕΟΦΑΝΩ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
183 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
184 ΓΚΑΝΑΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
185 ΖΙΟΥΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
186 ΛΙΟΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
187 ΛΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
188 ΜΠΑΡΜΠΟΥΖΑ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
189 ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ( ΦΛΩΡΙΝΑ)
190 ΤΣΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
191 ΑΡΓΥΡΑΚΟΥΛΗ ΟΛΓΑ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
192 ΛΙΑΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
193 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
194 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ( ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
195 ΦΙΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
196 ΜΠΟΥΝΤΡΑ ΕΛΕΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ( ΡΟΔΟΣ )
197 ΔΑΜΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ( ΡΕΘΥΜΝΟ )
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
198 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΖΩΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΙΚ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
199 ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΙΚ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
200 ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΠ. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
201 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘ/ΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
202 ΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
203 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
204 ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
205 ΣΟΥΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΑΕΙ
206 ΛΥΓΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΞΕΝ.ΓΛ. ΜΕΤΑΦ. & ΔΙΕΡ.ΙΟΝΙΟ - ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦ. ή ΔΙΕΡ. ( ΚΕΡΚΥΡΑ)
207 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΣ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
208 ΓΚΟΥΤΚΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
209 ΠΑΓΓΑΙΑ ΑΝΕΤΤΑ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤ. ΣΧ. ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
210 ΠΑΣΤΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
211 ΚΟΛΩΝΙΑΡΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
212 ΤΣΙΡΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ( ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ) - 8ος
Τ.Ε.Ι.
213 ΠΟΥΤΣΙΑΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
214 ΚΑΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
215 ΣΒΑΡΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
216 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
217 ΝΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
218 ΚΑΡΑΟΥΛΗ ΒΑΪΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
219 ΝΤΟΥΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
220 ΑΒΔΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
221 ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
222 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
223 ΜΠΑΧΟ ΕΛΙΣΑΜΠΕΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
224 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ - ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΔΟΝΙΑΣ
225 ΖΙΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
226 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
227 ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
228 ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
229 ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
230 ΚΟΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
231 ΓΚΡΙΤΖΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
232 ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
233 ΠΑΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
234 ΓΚΑΖΟΥΛ - ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
235 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
236 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
237 ΦΑΣΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
238 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
239 ΖΑΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
240 ΦΛΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΣΩΤΕΡ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜ. & ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚΕΙΜ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
241 ΓΕΝΝΗΤΣΕΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
242 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
243 ΖΑΧΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ - ΑΧΙΛΛΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
244 ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
245 ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
246 ΚΟΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
247 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
248 ΠΕΡΗΦΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
249 ΑΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
250 ΚΑΝΤΑΡΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
251 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
252 ΚΟΚΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
253 ΣΕΡΕΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
254 ΛΙΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
255 ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
256 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
257 ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
258 ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
259 ΜΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
260 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
261 ΜΠΑΡΜΠΟΥΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
262 ΝΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
263 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
264 ΧΑΤΖΗΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
265 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
266 ΑΡΑΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
267 ΚΑΜHΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
268 ΚΑΡΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
269 ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
270 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link