Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






Επιτυχόντες 2011
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
1 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΝΟΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΛ- ΓΛ2-EK- ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 ΚΑΡΑΜΠΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
10 ΣΙΑΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11 ΚΟΝΤΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΕΞΑΡΧΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΣΚΑΘΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
16 ΒΑΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
17 ΝΤΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 ΤΣΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΝ 23/9 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
21 ΧΟΛΕΒΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
22 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
23 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
24 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
25 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
26 ΛΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
27 ΚΟΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ -ΝΙΚΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
28 ΚΑΡΑΜΠΑΤΗ ΔΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
29 ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30 ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
35 ΝΤΑΓΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
36 ΧΟΥΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
37 ΤΣΙΤΣΙΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
38 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40 ΧΑΡΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
42 ΡΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
43 ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
44 ΓΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
45 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
46 ΒΑΡΓΙΑΜΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
47 ΡΟΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
48 ΠΑΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
49 ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50 ΚΩΤΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟΔΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
52 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
53 ΜΠΕΡΔΕΚΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
54 ΔΑΟΥΛΑΣ ΤΙΜΟΣ ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
55 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
56 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
57 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
58 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΤΑΞΙΑΣ . ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ .& ΠΕΡΙΦ./ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
59 ΒΑΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔ.& ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
60 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΗΧ.ΧΩΡ/ΞΙΑΣ .ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
61 ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
62 ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΥΡΟΣ)
63 ΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ( ΣΥΡΟΣ)
64 ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
65 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
66 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
67 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
68 ΞΙΦΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
69 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
70 ΜΠΙΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
71 ΓΚΑΡΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ . ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
72 ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α )
73 ΚΟΥΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ( Σ.Τ.Υ.Α.)
74 ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ( Σ.Τ.Υ.Α.)
75 ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ. Υ) ΣΩΜΑΤΑ
76 ΤΣΟΥΛΟΥΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ. Υ) ΣΩΜΑΤΑ
77 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ -ΜΑΡΙΟΣ ΓΛ6 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ ( Σ.Μ. Υ) ΟΠΛΑ
78 ΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ,Μ.Υ)- ΟΠΛΑ
79 ΚΛΑΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
80 ΚΑΡΑΔΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
81 ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
82 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
83 ΝΤΕΡΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
84 ΓΚΟΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
85 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
86 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
87 ΚΑΤΣΑΓΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
88 ΚΟΥΚΛΑΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
89 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
90 ΜΟΥΡΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
91 ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΜΙΛΤΟΣ Α.ΕΝ.ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
92 ΓΑΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤ. & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ . ΑΘΗΝΑΣ
93 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
94 ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
95 ΓΚΟΛΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ
96 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
97 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ.ΟΙΚΟΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
98 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΘΕΑΝΩ ΔΙΕΘΝΩΝ &ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
99 ΑΓΑΠΙΟΥ ΝΑΣΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
100 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
101 ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
102 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
103 ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
104 ΚΑΡΑΓΟΥΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
105 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
106 ΚΟΥΛΟΥΝΤΖΙΟΥ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
107 ΚΑΤΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
108 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
109 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
110 ΣΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
111 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ NIKOΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
112 ΓΚΟΛΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
113 ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
114 ΝΑΣΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
115 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -ΗΛΙΑΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
116 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
117 ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
118 ΚΥΡΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
119 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΘ6 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
120 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠ. ΙΧΘΥΟΛ.& ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
121 ΣΟΥΚΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
122 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
123 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
124 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
125 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
126 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
127 ΚΑΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
128 ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
129 ΚΡΙΤΣΙΝΙΩΤΗ ΕΡΜΙΟΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
130 ΓΚΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
131 ΒΑΝΑΚΛΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
132 ΛΙΑΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
133 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ /ΝΙΚΗΣ
134 ΚΑΣΙΩΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ /ΝΙΚΗΣ
135 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ ( ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
136 ΣΚΑΠΕΡΔΑ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ ( ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
137 ΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ ΝΙΚΗΣ
138 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
139 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
140 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
141 ΚΟΣΜΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
142 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
143 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
144 ΜΠΟΥΣΚΟΛΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
145 ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
146 ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΔΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
147 ΝΤΑΓΚΑ ΒΑΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ ΔΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
148 ΣΥΚΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ ΔΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
149 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ -ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ )
150 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΙΔΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
151 ΣΤΑΜΟΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
152 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
153 ΚΡΙΚΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
154 ΠΑΠΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔ /ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
155 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ /ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
156 ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
157 ΖΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
158 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
159 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
160 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
161 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
162 ΧΑΝΤΙΩΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
163 ΡΟΦΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
164 ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
165 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
166 ΓΑΝΝΑΧΩΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
167 ΚΟΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
168 ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
169 ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
170 ΒΛΩΤΣΟΥ ΒΑΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
171 ΚΑΡΔΟΜΑΤΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΝΝΙΝΩΝ
172 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
173 ΛΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
174 ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ -ΑΘΗΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
175 ΝΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
176 ΓΚΟΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
177 ΓΚΟΥΝΤΕΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
178 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
179 ΝΤΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
180 ΦΑΝΑΡΑ ΧΑΙΔΩ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
181 ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
182 ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
183 ΖΑΧΑΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
184 ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
185 ΠΙΣΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
186 ΤΣΙΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
187 ΝΤΙΖΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
188 ΠΛΑΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
189 ΤΑΤΣΗ ΑΡΕΤΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
190 ΦΛΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
191 ΓΟΥΓΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
192 ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ ( ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
193 ΧΡΙΣΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ ( ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
194 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ )
195 ΑΦΕΝΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΛ ΓΛ4 ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
196 ΜΠΑΤΣΟΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
197 ΔΗΜΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
198 ΦΛΕΓΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
199 ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ -ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
200 ΠΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ -ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
201 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
202 ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟ)
203 ΤΣΙΑΠΛΕ ΛΥΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
204 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
205 ΓΚΡΟΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
206 ΧΑΡΤΑΛΑΜΗ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
207 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
208 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
209 ΚΩΤΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.
210 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
211 ΚΡΕΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
212 ΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΙΠΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΑΕΙ
213 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣ ΜΕΤΑΦΡ & ΔΙΕΡΜ. ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ . ΜΕΤΑΦΡ. Η ΔΙΕΡΜ. (ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
214 ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
215 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
216 ΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
217 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
218 ΖΕΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
219 ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
220 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
221 ΖΑΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
222 ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
223 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
224 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
225 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
226 ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &ΤΗΛΕΠΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
227 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
228 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ)
229 ΚΟΛΙΟΥ ΣΑΝΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
230 ΜΑΚΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
231 ΔΙΑΛΛΑ ΦΛΩΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
232 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
233 ΜΕΤΑΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΕΒΕΖΑ )
234 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
235 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
236 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
237 ΚΑΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
238 ΚΑΧΙΩΧΑ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
239 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
240 ΠΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
241 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
242 ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
243 ΔΡΑΤΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
244 ΒΟΓΓΟΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
245 ΚΑΖΑΝΗ ΝΤΕΝΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
246 ΡΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
247 ΤΑΝΑΣΕ ΡΑΜΟΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
248 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
249 ΓΚΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
250 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
251 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
252 ΒΑΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
253 ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
254 ΟΥΓΙΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
255 ΒΙΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
256 ΜΗΤΙΛΙΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
257 ΔΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
258 ΧΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
259 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
260 ΟΥΡΕΙΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
261 ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
262 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
263 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΖΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
264 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
265 ΠΕΤΣΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
266 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΑΡΤΕΜΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
267 ΒΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΥΠΙΓΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
268 ΓΚΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
269 ΓΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
270 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
271 ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
272 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
273 ΜΠΟΥNTΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
274 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
275 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
276 ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
277 ΖΑΦΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΧΝ. ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
278 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ )
279 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
280 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΙΛΙΑ ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡΟΦ.ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ .(ΓΡΕΒΕΝΑ )
281 ΜΠΟΤΗ ΔΑΝΑΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
282 ΣΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
283 ΖΥΓΟΥΡΗ ΡΕΑ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ &ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
284 ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
285 ΤΑΣΙΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ - ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
286 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
287 ΚΑΝΤΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
288 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
289 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link