Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






Επιτυχόντες 2010
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΡΙΚΑΡΔΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΪΑ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΝΤΖΙΟΒΑΡΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΑΛΒΙΖΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
9 ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
10 ΣΟΦΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 ΜΟΥΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 ΦΤΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΖΙΩΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
14 ΡΙΖΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
15 ΜΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
16 ΣΚΡΙΑΠΑ ΑΝΝΑ ΑΞΙΩΜ. ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)
17 ΚΟΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΕΙ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
18 ΜΠΟΥΡΟΤΖΙΚΑ ΔΑΝΑΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
19 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
20 ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22 ΧΑΤΖΗΝΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΖΑΡΚΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
25 ΠΑΤΣΙΚΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
26 ΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
27 ΠΡΟΒΙΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28 ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΚΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30 ΚΟΚΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32 ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΝΑΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
34 ΤΣΙΠΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
35 ΚΑΡΑΒΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
36 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
37 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ)
38 ΓΚΟΒΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΡΕΨΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
40 ΦΟΛΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
41 ΓΡΑΒΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
42 ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
43 ΣΑΡΚΟΥ ΚΛΕΑΝΤ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
44 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
45 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ. & ΔΙΚΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
46 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ. & ΔΙΚΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡ. ΠΟΛ. & ΠΕΡ. ΑΝΑΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
48 ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ)
49 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
53 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
54 ΚΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
55 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ -ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
56 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
57 ΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
58 ΡΕΨΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
59 ΜΟΚΚΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
60 ΔΟΥΡΔΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
61 ΣΑΓΩΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
62 ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
63 ΣΚΟΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
64 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
65 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
66 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
67 ΤΡΑΝΤΟΥ ΛΟΥΓΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ
68 ΠΟΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ
69 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ
70 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ
71 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ
72 ΜΠΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ
73 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν)
74 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
75 ΚΡΕΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
76 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
77 ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΥΑΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
78 ΓΚΟΥΝΤΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
79 ΤΣΑΠΕΡΛΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΤ. & ΕΠΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
80 ΨΙΨΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
81 ΧΑΣΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
82 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
83 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
84 ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
85 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86 ΡΙΖΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
87 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
88 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
89 ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
90 ΛΙΑΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
91 ΔΕΣΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
92 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΤ. ΟΙΚΟΝΟΜ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
93 ΚΑΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
94 ΓΚΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ. ΕΠΙΧ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
95 ΔΑΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
96 ΓΚΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
97 ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
98 ΔΗΜΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΑΚΟΠΕΙΟΥ
99 ΠΛΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΑΚΟΠΕΙΟΥ
100 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
101 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤ. & ΑΝΑΛΟΓ.-ΧΡΗΜ. ΜΑΘΗΜΑΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
102 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
103 ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧ. & ΑΝΑΠ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
104 ΡΟΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
105 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
106 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
107 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΠ. ΦΥΤ. ΠΑΡ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
108 ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
109 ΚΑΡΚΑΝΤΟΥ ΔΗΜ. ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠ. ΦΥΤ. ΠΑΡ. & ΑΓΡ. ΠΕΡΙΒ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
110 ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
111 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
112 ΜΑΝΔΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
113 ΝΙΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
114 ΨΑΛΤΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
115 ΛΙΟΥΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
116 ΜΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
117 ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
118 ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
119 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
120 ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
121 ΨΥΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
122 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΦΛΩΡΙΝΑ)
123 ΛΑΓΟΥ ΕΥΤYΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΦΛΩΡΙΝΑ)
124 ΚΥΡΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
125 ΒΛΑΝΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΕΙΔΙΚ.ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
126 ΝΤΟΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
127 ΣΑΚΚΑΒΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
128 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠ. ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
129 ΠΑΝΤΑΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
130 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
131 ΜΑΛΕΤΣΙΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
132 ΤΣΟΥΛΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
133 ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
134 ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
135 ΣΚΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
136 ΜΠΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
137 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
138 ΒΛΙΩΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
139 ΡΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
140 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
141 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
142 ΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
143 ΚΟΥΛΩΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
144 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
145 ΣΤΡΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
146 ΜΠΑΝΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
147 ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
148 ΜΠΟΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞ/ΝΔΡΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
149 ΔΡΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
150 ΜΠΑΡΜΠΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
151 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΘΕΑΝΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
152 ΜΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
153 ΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
154 ΤΣΙΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
155 ΧΑΡΙΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
156 ΤΣΙΟΥΛΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
157 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
158 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤ. ΑΡΧ. & ΔΙΑΧ. ΠΟΛ. ΑΓΑΘ. ΠΕΛ/ΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
159 ΣΤΥΜΟΝΙΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΣΤ. ΑΡΧ. & ΔΙΑΧ. ΠΟΛ. ΑΓΑΘ. ΠΕΛ/ΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
160 ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
161 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
162 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
163 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
164 ΚΟΠΑΡΑΝΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
165 ΝΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
166 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
167 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
168 ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ. ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
169 ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ. ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑ
170 ΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
171 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
172 ΠΑΤΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΛΟΙΠΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΑΕΙ
173 ΡΟΝΤΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
174 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
175 ΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
176 ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)
177 ΚΟΣΙΒΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
178 ΣΤΕΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
179 ΠΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝ. ΤΗΛ. ΠΕΛ/ΝΗΣΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
180 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤ. ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
181 ΜΑΝΙΚΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
182 ΜΠΕΡΤΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
183 ΜΑΚΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ
184 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
185 ΚΙΖΙΡΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
186 ΣΚΑΡΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΑΧ. ΑΘΛΗΤΙΣ. ΠΕΛ/ΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
187 ΟΥΡΕΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡ. ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΚΚΛ/ΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Τ.Ε.Ι.
188 ΜΑΜΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
189 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
190 ΚΑΛΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
191 ΜΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
192 ΛΙΤΑΙΝΑ ΘΩΜΑΗ ΙΑΤΡ. ΕΡΓΑΣΤ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
193 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
194 ΜΠΕΛΕΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΡΑΔΙΟΛΟΓ. ΑΚΤΙΝ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
195 ΝΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓ. ΑΚΤΙΝ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
196 ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
197 ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
198 ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
199 ΝΑΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
200 ΚΡΕΣΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
201 ΒΑΛΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
202 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
203 ΣΑΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΟΖΑΝΗ)
204 ΜΠΟΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑΣ
205 ΣΤΑΜΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
206 ΓΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
207 ΠΙΠΗ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
208 ΒΑΛΑΡΗ ΔΑΝΙΕΛΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
209 ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
210 ΦΛΕΓΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
211 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
212 ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
213 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
214 ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
215 ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
216 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
217 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
218 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
219 ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΟΖΑΝΗ)
220 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΟΖΑΝΗ)
221 ΜΠΡΑΤΑΝ ΜΠΙΑΝΚΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΟΖΑΝΗ)
222 ΑΛΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
223 ΜΟΥΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
224 ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
225 ΜΠΙΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚ. & ΔΙΑΧ. ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
226 ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ. & ΔΙΑΧ. ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
227 ΣΑΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ. & ΔΙΑΧ. ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
228 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΤΡ. & ΔΙΑΙΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
229 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΑΤΡ. & ΔΙΑΙΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
230 ΓΛΥΜΠΑΤΣΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΩΤ. ΔΙΑΤΡ. & ΔΙΑΙΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
231 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΙΑΤΡ. & ΔΙΑΙΤ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
232 ΜΟΥΡΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΤΡ. & ΔΙΑΙΤ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
233 ΧΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
234 ΖΑΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
235 ΔΡΑΓΓΑΝΟΥΔΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
236 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
237 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
238 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
239 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
240 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
241 ΣΧΟΙΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΒΙΟΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
242 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛ. & ΤΗΛ. ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
243 ΚΟΥΤΣΟΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝ. ΠΛ. & ΤΗΛ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
244 ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛ. & ΤΗΛ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
245 ΚΩΤΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝ. ΠΛ. & ΤΗΛ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
246 ΡΑΠΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛ. & ΤΗΛ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
247 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛ. & ΤΗΛ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
248 ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡ. & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
249 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΛΗΡ. & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΤΕΙ Δ.ΜΑΚ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
250 ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. & ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
251 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
252 ΞΑΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
253 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
254 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
255 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
256 ΚΛΑΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
257 ΤΑΧΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
258 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
259 ΝΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΛ. ΔΟΜ. ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
260 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤ. & ΚΟΣΜ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
261 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
262 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
263 ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
264 ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΟΖΑΝΗ)
265 ΠΟΛΙΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΑΚ. & ΑΠΟΚΑΤ. ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
266 ΤΖΙΑΧΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
267 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ.-ΔΙΑΚ.& ΣΧΕΔ. ΑΝΤ. ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
268 ΤΣΙΑΝΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ.-ΔΙΑΚ.& ΣΧΕΔ. ΑΝΤ. ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
269 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΓΙΟΣ ΕΦ. ΠΛΗΡ. ΔΙΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
270 ΧΟΛΕΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΟΙΚ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
271 ΧΑΛΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΟΙΚ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΑΤΟΡΙΑ)
272 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
273 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
274 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
275 ΓΚΑΡΑΤΣΑ ΦΑΙΔΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
276 ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΖΩΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΟΖΑΝΗ)
277 ΤΣΟΥΚΑΝΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
278 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΠΙΧ. ΠΛΗΡ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
279 ΑΡΓΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
280 ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦ. & ΤΟΠΟΓ.ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
281 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
282 ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΒΑΓΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
283 ΔΟΛΜΕ ΠΕΛΑΓΙΑ ΔΙΑΧ. ΠΛΗΡ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
284 ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
285 ΜΑΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛ. & ΦΥΣ. ΑΕΡ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
286 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΣΟΠ. & ΔΙΑΧ. ΦΥΣ. ΠΕΡ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
287 ΣΥΡΜΑΚΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΣΟΠ. & ΔΙΑΧ. ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
288 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΟΠ. & ΔΙΑΧ. ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
289 ΔΗΜΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ
290 ΤΑΣΤΕΜΙΡΟΓΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΜΠΟΡ. & ΔΙΑΦ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
291 ΛΟΥΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΜΠΟΡ. & ΔΙΑΦ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
292 ΖΑΡΚΑΤΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
293 ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΧ. ΠΛΗΡ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
294 ΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝ. ΗΧ. & ΜΟΥΣ. ΟΡΓ. ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
295 ΤΟΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
296 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ. ΣΥΝ. ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
297 ΓΑΛΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ ΕΒΕΛΙΝ ΣΧΕΔ. & ΤΕΧΝ. ΞΥΛ. & ΕΠΙΠΛ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
298 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΧΕΔ. & ΤΕΧΝ. ΞΥΛ. & ΕΠΙΠΛ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
299 ΖΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
300 ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΕΘ. ΕΜΠ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
301 ΑΛΩΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕ ΤΟ 10%
302 ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
303 ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ. Η/Υ ΤΗΛ. & ΔΙΚΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
304 ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) ΣΩΜΑΤΑ
305 ΔΟΥΛΟΥΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
306 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link