Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ




Επιτυχόντες 2009
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
1 ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑ ΑΘΗΝΑ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΒΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΡΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΚΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ (ΣΣΑΣ) (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
6 ΖΙΩΓΑ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΓΚΟΥΔΙΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΖΥΓΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 ΧΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΙΑΤΡΑΣ
10 ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
11 ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
12 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΉΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΉΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ
14 ΤΣΙΑΦΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΉΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ
15 ΤΣΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
16 ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΘΕΟΧΑΡΗ ΦΑΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΤΗΙΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
19 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΙ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΚΑΡΑΒΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΒΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
22 ΠΑΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (1η) ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΤΕΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΓΚΕΒΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
27 ΞΕΝΟΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
28 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΡΙΚΛΡΔΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
29 ΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
30 ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (2η) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
31 ΠΕΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32 )ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
33 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. Η/ Υ ΠΑΤΡΑΣ
34 ΑΛΕΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. Λ ΜΗΧ. Η Ύ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
35 ΑΔΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Η/Υ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
36 ΜΠΙΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
39 ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
40 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝ Α ΜΗΧΑΝ.ΟΡΥΚΤ. ΠΟΡΩΝ ΙΙΟΛΥΤΕΧ. ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
41 ΓΑΤΣΕΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
42 ΣΑΜΑΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛ'ΝΙΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ)
43 ΓΚΟΛΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
44 ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝ. & ΔΙΟΙΚ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒ. ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
46 ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
47 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
48 ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
49 ΚΟΥΡΟΥΜΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
50 ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
51 ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
52 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
53 ΓΑΛΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
54 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
55 ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
56 ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
57 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
58 ΚΑΡΑΓΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
59 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
61 ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
62 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
63 ΡΑΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
64 ΖΗΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
65 ΧΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
66 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΠΕΙΡΑΙΑ
67 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ.ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΉ)
68 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
69 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
70 ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ. ΕΠΙΧ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
71 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
72 ΚΑΡΥΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
73 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
74 ΣΚΑΚΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
75 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
76 ΕΦΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
77 ΦΑΣΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΙ ΚΥΚΛΟΣ
78 ΚΟΥΛΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
79 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΧΑΡ/ΜΠΟΣ ΔΑΣΟΛΟΠΑΣ & ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒ. ΘΕΣ'ΝΙΚΗΣ
80 ΔΙΒΑΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΠ. ΦΥΤ. ΠΑΡ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡΙΒ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
81 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ. & ΦΥΣ. ΠΟΡ. ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
82 ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
83 ΜΟΡΑΣ ΚΩ/ΝΟΣ ΓΕΩΠ. ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡ. ΠΕΡΙΒ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
84 ΛΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤ. ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
85 ΞΗΡΟΦΩΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
86 ΚΟΥΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
87 ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ ΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
88 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΖΩΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
89 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
90 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
91 ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
92 ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
93 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
94 ΑΝΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
95 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
96 ΠΑΠΑΡΙΖΣ ΡΙΖΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
97 ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΛΣΑΜΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓ.ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
98 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
99 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
100 ΜΠΟΛΙΑΣ ΚΩΧΝΟΣ IΙΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ ΠΟΛΗ)
101 ΛΑΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
102 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
103 ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
104 ΙΚΑΡΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
105 ΣΒΕΡΚΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
106 ΤΑΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
107 ΣΑΡΛΙΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΦΡ. ΠΑΙΔΑΓ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
108 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
109 ΠΑΖΙΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
110 ΔΙΑΛΛΑ ΦΛΩΡΑ ΕΠΙΣΤ ΠΡΟΣΧ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
111 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤ ΠΡΟΣΧ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
112 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
113 ΓΚΡΟΖΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝ ΕΚΠ. ΠΟΛΙΤ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
114 ΚΥΡΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
115 ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
116 ΔΗΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΙΝΝΙΝΩΝ
117 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
118 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
119 ΤΣΟΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
120 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
121 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
122 ΣΙΑΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
123 ΤΣΟΥΛΟΥΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
124 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΛΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
125 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
126 ΚΑΨΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
127 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΛΟΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
128 ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΛΝΝΙΝΩΝ
129 ΧΑΛΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
130 ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
131 ΜΠΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
132 ΟΥΓΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
133 ΙΩΑΝΝΙΔΗΙ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
134 ΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
135 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
136 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
137 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛ. ΧΡΗΜ. ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
138 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
139 ΘΩΜΑΪΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΙΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
140 ΣΚΑΘΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
141 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
142 ΚΟΥΝΑΒΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
143 ΤΣΙΟΥΜΑΝΗΙ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ
144 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ
145 ΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ
146 ΝΑΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΉΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
147 ΚΟΥΤΡΑ ΛΟΥΚΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
148 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
149 ΜΑΡΒΑΤΑΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
150 ΘΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
151 ΜΟΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
152 ΚΑΜΩΜΑ ΞΑΝΘΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
153 ΚΟΣΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
154 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
155 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΩΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
156 ΔΑΟΥΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
157 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
158 ΡΑΪΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
159 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
160 ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΛΟΙΠΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
161 ΑΦΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
162 ΙΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΑ ΖΩΗ ΠΡΟΓΡ. ΔΙΑΧΕΙΡ ΕΚΚΛ/ΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
163 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΡΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΏΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ( ΡΟΔΟΥ)
164 ΦΛΩΡΟΣ ΜΗΛΤΙΑΔΗΣ ΠΛΑΣΤ. ΤΕΧΝ & ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
165 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
166 ΘΩΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
167 ΑΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
168 ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜ. ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
169 ΜΠΑΖΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝ. & ΨΗΦ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
170 ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜ. & ΤΕΧΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
171 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
172 ΣΒΑΡΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
173 ΔΗΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
174 ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΖΩΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
175 ΒΙΛΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
176 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
177 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
178 ΖΕΪΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
179 ΖΕΡΒΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΥΠΑΞ. ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
180 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΥΠΑΞ. ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
181 ΣΓΟΥΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΓΙΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
182 ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΓΙΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
183 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΓΙΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
184 ΘΑΝΑΣΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΓΙΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
185 ΓΚΟΥΛΙΑΚΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΓΙΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
186 ΜΠΟΥΣΚΟΛΙΤΗ ΚΩΝ//ΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
187 ΓΚΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
188 ΖΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ
189 ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ
190 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ
191 ΡΟΥΓΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ
192 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ
193 ΓΚΟΥΙ ΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ
194 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
195 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
196 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
197 ΓΣΙΚΡΙΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
198 ΚΛΤΣΛΓΛΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
199 ΚΑΜΗΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
200 ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
201 ΤΕΡΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
202 ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
203 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
204 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
205 ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
206 ΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
207 ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
208 ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
Τ.Ε.Ι.
209 ΧΗΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
210 ΑΡΓΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
211 ΓΚΑΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
212 ΤΣΙΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
213 ΦΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
214 ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
215 ΣΕΦΕΡΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
216 ΜΑΚΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
217 ΜΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
218 ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
219 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
220 ΚΡΙΚΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
221 ΤΑΠΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
222 ΔΑΣΤΑΒΡΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
223 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
224 ΜΗΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
225 ΘΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
226 ΦΑΣΚΟ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
227 ΞΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
228 ΤΣΙΟΦΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
229 ΧΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
230 ΦΑΚΙΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ ΖΩΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
231 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
232 ΜΕΡΚΟ ΟΡΝΕΛΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
233 ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
234 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
235 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
236 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
237 ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
238 ΤΣΙΟΦΑ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
239 ΒΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
240 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
241 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
242 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΤ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
243 ΣΟΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
244 ΡΙΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
245 ΜΠΡΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡ. & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
246 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
247 ΜΠΑΛΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
248 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤ. ΔΟΜΙΚ. ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
249 ΣΔΡΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΙΝ. ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
250 ΚΩΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
251 ΑΓΡΙΑΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
252 ΣΚΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
253 ΣΑΪΤΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ. & ΣΥΝ. ΕΠΕΙΧ. & ΟΡΓ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
254 ΧΑΡΙΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
255 ΜΑΡΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
256 ΡΙΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
257 ΜΑΝΤΖΑΦΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
258 ΖΙΩΓΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
259 ΜΠΑΛΤΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
260 ΔΗΜΟΥΛΑΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
261 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
262 ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗ ΤΡΙΟΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
263 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
264 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
265 ΣΕΤΣΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦ. & ΜΜΕ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)
266 ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
267 ΚΟΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
268 ΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
269 ΝΤΑΗ ΛΕΝΙΤΣΑ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΟΙΚ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
270 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΕΧΝ. ΠΕΡΙΒ. & ΟΙΚΟΛ. ΤΕΙ ΙΟΝ. ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
271 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
272 ΣΑΚΟ ΦΑΝΗ ΔΗΜΟΣ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΟΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
273 ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link