Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ




Α. ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΑΝΤΕΣ ΤΟ 2008 (90%)
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΊΚΗΣ
2 ΔΟΥΜΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΓΚΕΚΑΣ ΝΗΦΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΛΙΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΣΑΜΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΒΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 ΣΑΜΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 ΓΑΖΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13 ΜΠΛΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
14 ΣΑΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
15 ΚΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
16 ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΖΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
19 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)
20 ΖΑΧΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΔΙΑΙΤ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
21 ΣΒΩΛΟΣ ΒΑΪΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΔΙΑΙΤ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
22 ΑΦΕΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΗΛΙΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 ΘΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
27 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
28 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
29 ΣΟΦΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
30 ΑΓΑΠΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
31 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛIΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
32 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΨΥΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35 ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
36 ΚΑΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
37 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
38 ΒΡΑΓΚΑΛΗ ΗΡΩ ΠΟΛ1Τ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
39 ΚΟΥΣΙ ΑΝΤΡΕΑ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
40 ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
41 ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΛΥΔΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
43 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
44 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡ., ΠΟΛ. & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
45 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
46 ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
47 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
48 ΓΚΟΥΜΑ ΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
49 ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
50 ΑΝΤΩΝΗ ΓΙΩΡΓΟ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝ. ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
51 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΏΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
53 ΚΑΪΔΑΝΤΖΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
54 ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
55 ΤΣΟΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
56 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΏΝ ΠΑΤΡΑΣ
57 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΏΝ ΚΡΗΤΗΣ
58 ΧΑΤΖΗΚΟΜΝΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
59 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΏΝ ΚΡΗΤΗΣ
60 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
61 ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
62 ΜΠΙΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
63 ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
64 ΓΚΟΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65 ΝΤΑΝΑ ΦΑΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
66 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
67 ΜΠΟΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤ. & ΑΝΑΛ/ΚΩΝ-ΧΡΗΜ/ΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ
68 ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
69 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
70 ΣΟΥΚΙΑ ΟΛΓΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
71 ΠΑΤΕΤΣΟΥ ΖΩΗ ΓΕΩΠ. ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
72 ΤΣΙΝΤΣΙΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΠ. ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
73 ΠΕΣΛΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤ. ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
74 ΘΩΔΑ ΑΛΙΚΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
75 ΞΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. & ΠΛΗΡ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
76 ΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦ. & Μ.Μ.Ε. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
77 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΛΗΡΟΦ. & Μ.Μ.Ε. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
78 ΡΙΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΛΡΙΣΑΣ
79 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
80 ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
81 ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
82 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
83 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
84 ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
85 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
86 ΜΠΕΛΟΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦ. ΔΙΟΙΚ. &ΟΙΚ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝ.
87 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
88 ΓΟΥΝΙΤΣΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
89 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
90 ΑΓΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
91 ΚΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
92 ΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
93 ΡΕΝΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
94 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
95 ΠΑΠΑΔΟΥΛH ΒΑΣIΛIΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
96 ΚΑΤΣΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
97 ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΛA ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
98 ΓΚΑΣΔΡΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
99 ΝΑΣΙΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΊΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
100 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
101 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΜΚΗΣ
102 ΖΑΡΚΑΤΖΙΑ ΑΝΤΩΝIΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
103 ΣΑΚΚΑΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
104 ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
105 ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΛΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
106 ΘΑΝΑΣΑΡA ΑΓΛΑΪΑ ΠΛΙΔ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
107 ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
108 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
109 ΔΗΜΖΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
110 ΜΑΜΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
111 ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟYΛΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
112 ΠΑΠΑΓΕΩΡΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ   ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
113 ΣΚΡΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛIΑΣ
114 ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛIΑΣ
115 ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
116 ΤΣΙΑΝΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
118 ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΊΑΣ
119 ΜΠΟΥΡΟΖΙΚΑ ΒΛΣIΛΙΚΗ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
120 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
121 ΝΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
122 ΧΟΒΑ ΕIΡΗΝΗ-ΙΦΙΓ ΕΝΕΙΑ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
123 ΜΑΝΗ ΒΑΪΑ ΠΑΙΔ. ΝΙIΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
124 ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
125 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑIΔΑΓ. ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
126 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
127 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
128 ΝΙΑΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΑΚΟΠΕΙΟΥ
129 ΣΑΜΑΡΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
130 ΛΟΖΙ ΛΟΡΕΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
131  ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
132 ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
133 ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
134 ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
135 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣ. ΜΕΤΑΦΡ. & ΔΙΕΡΜ. ΙΟΝΙΟΥ
136 ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣ. ΜΕΤΑΦΡ & ΔΙΕΡΜ. ΙΟΙΝIΟΥ
137 ΝΙΝΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
138 ΝΤΙΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
139 ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΑΝΘΗ ΦΙΛΟΣ. ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛ. (ΠΡΟΓ. ΨΥΧΟΛ.) ΑΘΗΝΑΣ
140 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΦIΛΟ/ΦΙΑΣ    ΠΑΙΑ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
141 ΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦIΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
142 ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
143 ΚΑΨΙΩΧΑ ΜΗΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
144 ΚΥΡΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
145 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
146 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛA IΣΤΟΡIΑΣ ΑΡΧ/ΓΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
147 ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧ/ΓΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
148 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧ/ΓΙΛΣ & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
149 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΘΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
150 ΘΩΜΑΪΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
151 ΜΠΡΟΥΦΑ ΜΑΡΙΝΑ IΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
152 ΑΛΚΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
153 ΝΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
154 ΚΟΥΝH ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
155 ΠΑΠΑΠΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠ. ΓΛΩΣ., ΦIΛ. & ΠΟΛ. ΠΑΡΕΥΞ. ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
156 ΖΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΛΤΟΥ (ΣΜΥ)   ΣΩΜΑΤΑ
157 ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΝ. ΥΠΛΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)   ΣΩΜΑΤΑ
158 ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)   ΣΩΜΑΤΑ
159 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΜΟΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)   ΟΠΛΑ
160 ΛΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΟΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)   ΟΠΛΑ
161 ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)   ΟΠΛΑ
162 ΔΑΛΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
163 ΘΩΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
164 ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
165 ΚΟΡΔΟΚΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
166 ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
167 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
168 ΠΑΤΣIΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
169 ΤΡIΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
170 ΚΑΣΤΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
171 ΓΚΡΟΖΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΡΟΓΡ. ΕΚΚ. ΜΟΥΣ.& ΨΑΛΤ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
172 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΒΑΣIΛIΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
173 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΡΗΣ ΠΡΟΓΡ. ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
174 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΑ ΖΩΗ ΠΡΟΓΡ. ΔIΑΧΕΙΡ. ΕΚΚΛ/ΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
175 ΠΟΥΤΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
176 ΖIΩΓΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜIΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
177 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
178 ΣΟΥΛΑ IΡΕΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠIΟΚΟΜIΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
179 ΑΝΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤIΚIΙΣ ΤΕΙ ΛΛΡΙΣΑΣ
180 ΤΣΑΚΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡIΣΑΣ
181 ΜΠΑΛΤΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
182 ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΝΘΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
183 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΙΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
184 ΚΑΤΡΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡIΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
185 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛ.ΑΣ.
186 ΚΑΡΓΙΩΤΗ ΑΡΕΤΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ| ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
187 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
188 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
189 ΤΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
190 ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
191 ΚΟΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
192 ΦΛΟΥΔΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
193 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
194 ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
195 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΕΧΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΓΥΑ)
196 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
197 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΤΕΧΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
198 ΧΑΡΙΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
199 ΠΑΓΓΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
200 ΜΠΑΚΑΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
201 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
202 ΑΛΑΤΑ ΑΛΙΚΗ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
203 ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
204 ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
205 ΡΑΙΛΗ ΑΛΕΞΙΑ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
206 ΛΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
207 ΣΑΣΣΙΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
208 ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
209 ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
210 ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
211 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΚ. & ΔΙΟΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
212 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.  ΕΠΙΣΤ. &ΤΕΧΝ  ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
213 ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ  ΔΙΟΙΚ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
214  ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΟΦΙΑ  ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
215  ΚΑΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
216 ΝΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΕΘΝ.  & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚ. ΣΠΟΥΔ. ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ 
217 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΘΝ. ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 
218 ΖΗΜΟΖΙΩΓΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΔΙΕΘΝ. ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ   ΘΡΑΚΗΣ
219 ΠΟΡΦΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 
220 ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ   ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
221 ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ   ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  
222 ΔΟΞΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 
223 ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 
224 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 
225 ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΤΕΧΝ. & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ   ΑΙΓΑΙΟΥ 
226 ΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΤΕΧΝ. & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ   ΑΙΓΑΙΟΥ 
227 ΤΣΙΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ 
228 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ 
229 ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
230  ΚΡΑΤΣΑΓΚΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
231 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΕΠΙΣΤ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
232 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
233 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ
234 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ 
235  ΤΖΗΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΕΠΙΣΤ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 
236 ΑΡΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ   ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ 
237 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
238 ΠΑΠΑΞΑΝΘΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ 
239 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
240 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΙΙΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
241 ΛΑΜΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
242 ΛΕΛ0ΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ 
243 ΚΑΜΑΤΣΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
244 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
245 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ   ΑΓΛΑΪΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
246 ΧΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  
247 ΜΩΡΑΪΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
248 ΡΑΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
249 ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚ. &.ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
250 ΑΓΡΙΑΔΕΛΗ ΦΑΝΗ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
251 ΚΑΛΛΙΜΟΠΟΥΛΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 
252 ΤΣΙΑΡΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 
253 ΚΟΤΤΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ. & ΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
254 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 
255 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚ ΚΟΙΝ.-ΣΥΝΕΤ. ΕΠΙΧ. & ΟΡΓ. ΤΕΙ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ 
256 ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ ΤΥΠΟΠ & ΔΙΑΚΙΝ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ   ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
257 ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΝΑ  ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
258 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
259 ΓΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
260 ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
261 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
262 ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
263 ΜΑΓΓΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
264 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
265  ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
266 ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
267 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
268 ΣΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
269 ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣ1ΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
270 ΦΑΣΦΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
271 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  
272 ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ   ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
273 ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 
274  ΜΠΙΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
Β. ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΑΝΤΕΣ ΤΟ 2007 (10%)
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
1 ΚΟΛΟΜΗΤΡΟΥΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ   ΙΑΤΡΙΚΟ(ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ              ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΝΙΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΝΙΚΩΝ Η/Υ  ΘΡΑΚΗΣ
5 ΧΑΡΧΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ           ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
6 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ(ΣΤΥΑ)
7 ΔΑΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ                    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link