Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






Επιτυχόντες 2007
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
1 ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΣΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΘ. ΙΑΤΡΙΚΟ ΣΣΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΖΑΧΑΡΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΖΑΟΥΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΚΟΛΟΜΗΤΡΟΥΣΗ ΑΝΔΡΟΜ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΛΑΙΡΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
9 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10 ΣΙΑΤΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
12 ΔΑΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΣΑΠΟΥΝΑ ΕΡΑΤΩ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΒΑΡΔΑΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
15 ΔΟΥΜΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
16 ΓΚΟΡΑΡΗ ΑΜΑΡΙΛΥΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
17 ΝΟΥΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
18 ΓΚΟΛΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 ΚΟΥΤΛΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΣΤΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
22 ΓΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΑΣ ΑΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΧΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
27 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
28 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΡΟΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ &ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
30 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ ΠΟΛ/ΜΙΑΣ &ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
31 ΜΠΟΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΝΑ ΜΗΧΑΝ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
32 ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
33 ΛΙΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35 ΠΑΡΑΦΟΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
36 ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΚΑΡΑΒΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
42 ΛΑΪΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
43 ΜΑΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
44 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
45 ΤΣΙΡΟΥΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
46 ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΟΝΙΟΥ
47 ΚΑΛΦΟΥΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
48 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
49 ΚΑΜΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
50 ΑΓΓΕΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
51 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
52 ΒΑΪΤΣΗ ΝΑΝΤΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
53 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΖΑΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
55 ΜΠΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
56 ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓ. ΧΡΗΜΑΤ/ΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ
57 ΤΟΥΜΠΑ ΛΥΔΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
58 ΔΟΞΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
59 ΚΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
61 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
62 ΓΚΕΠΑΛΗΣ ΣΑΜΠΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
63 ΝΟΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
64 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΕΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
65 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
66 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
67 ΤΣΙΒΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
68 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
69 ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
70 ΦΙΣ ΑΝΝΥ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
71 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
73 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
74 ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤΙΚ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
75 ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤΙΚ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
76 ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤΙΚ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
77 ΣΤΑΓΚΟΥΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤΙΚ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
78 ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
79 ΚΟΛΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
80 ΑΡΓΥΡΑΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
81 ΚΟΡΔΟΚΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
82 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
83 ΒΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
84 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
85 ΓΚΟΥΝΤΕΤΣΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
86 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓ. ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
87 ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΚΗΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓ. ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
88 ΔΡΟΓΚΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡ. ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
89 ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
90 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
91 ΓΚΑΡΑ ΧΑΪΔΩ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
92 ΜΙΧΑΛΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
93 ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΙΒΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
94 ΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
95 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
96 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
97 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
98 ΠΡΙΤΣΙΟΥΛΗΣ-ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
99 ΧΑΡΙΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
100 ΖΔΡΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
101 ΚΑΚΚΑ ΕΛΠΙΔΑ ΤΗΛΕΠ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
102 ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΑΡΤΑΣ
103 ΚΩΤΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
104 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
105 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
106 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
107 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
108 ΝΙΤΣΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
109 ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
110 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΦΑΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
111 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
112 ΒΡΑΤΣΙΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
113 ΖΗΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
114 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
115 ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
116 ΑΒΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
117 ΖΑΡΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
118 ΖΕΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
119 ΜΠΕΛΕΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
120 ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
121 ΛΙΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
122 ΛΥΓΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
123 ΜΠΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
124 ΝΑΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
125 ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
126 ΓΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
127 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
128 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
129 ΠΑΠΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
130 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΑΝΩ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΗΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
131 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
132 ΜΠΑΤΣΟΜΗΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
133 ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
134 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
135 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
136 ΓΚΟΓΚΟΛΕΤΣΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
137 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
138 ΣΤΡΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΙΑΔΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
139 ΒΑΪΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
140 ΜΑΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
141 ΝΕΧΑΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
142 ΣΟΥΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
143 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
144 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
145 ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
146 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
147 ΤΣΙΑΚΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
148 ΚΕΧΑΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
149 ΛΟΤΣΙΟΥ ΦΑΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
150 ΡΕΒΗΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
151 ΓΚΡΟΖΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
152 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
153 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΖΩΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
154 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
155 ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
156 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
157 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΕΛΛΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
158 ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
159 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
160 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
161 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
162 ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
163 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
164 ΧΑΛΚΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
165 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
166 ΛΑΝΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
167 ΔΡΑΚΟΥ ΚΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
168 ΛΙΑΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
169 ΤΑΖΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
170 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
171 ΒΑΪΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
172 ΒΑΛΑΡΗ ΖΩΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
173 ΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
174 ΔΕΣΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
175 ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
176 ΚΑΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
177 ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
178 ΚΟΥΛΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
179 ΛΙΑΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
180 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
181 ΝΑΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
182 ΣΑΛΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
183 ΣΤΡΑΒΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
184 ΤΖΗΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
185 ΤΖΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
186 ΤΣΑΤΣΑΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
187 ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
188 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
189 ΠΕΤΣΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)
190 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)
191 ΣΜΕΡΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)
192 ΖΕΡΒΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΛ/ΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
193 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΟΓΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
194 ΓΟΥΛΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
195 ΜΠΑΤΑΛΑ ΕΥΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
196 ΤΑΣΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
197 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΧΡΥΣΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
198 ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
199 ΣΑΜΑΡΑ ΗΒΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
200 ΜΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
201 ΚΟΥΤΣΙΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
202 ΜΠΑΖΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
203 ΜΠΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝ. ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
204 ΤΣΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝ. ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
205 ΤΑΣΙΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
206 ΧΑΤΖΗΖΩΓΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
207 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
208 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
209 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
210 ΤΑΧΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
211 ΧΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
212 ΖΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
213 ΤΣΟΥΦΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
214 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
215 ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
216 ΓΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
217 ΚΑΛΕΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
218 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ
219 ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ
220 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ
221 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΚΗΣ & ΤΡΑΠ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
222 ΚΑΝΕΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
223 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
224 ΠΕΤΣΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
225 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
226 ΔΑΜΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
227 ΝΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
228 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
229 ΜΙΣΙΑΚΟΥ ΑΚΡΙΒΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
230 ΖΟΡΜΠΑΣ ΤΑΣΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
231 ΤΣΙΑΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
232 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
233 ΜΑΚΡΗ ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
234 ΓΚΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
235 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
236 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
237 ΤΑΡΑΤΣΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛΙΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
238 ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΔΗΜΟΣ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
239 ΤΑΝΑ ΖΩΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
240 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
241 ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
242 ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
243 ΠΟΛΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
244 ΤΣΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
245 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
246 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
247 ΚΛΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
248 ΖΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠ/ΣΟΥ
249 ΔΡΙΒΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΕΚΠ/ΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
250 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
251 ΜΠΟΥΦΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΕΚΠ/ΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
252 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΚΠ/ΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
253 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ/ΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
254 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
255 ΓΚΟΥΤΖΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
256 ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
257 ΤΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
258 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
259 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
260 ΜΠΟΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
261 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
262 ΣΤΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
263 ΖΟΥΜΠΕΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
264 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
265 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
266 ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
267 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
268 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
269 ΛΙΑΠΗ ΕΛΛΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
270 ΓΚΟΥΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
271 ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
272 ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
274 ΡΕΝΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
275 ΤΑΝΚΟΥ ΕΥΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
276 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
277 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΥΑΚΙΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
278 ΠΑΤΡΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
279 ΑΓΡΙΑΔΕΛΗ ΦΑΝΗ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΟΥ
280 ΚΟΚΟΥΒΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
281 ΤΖΙΑΧΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
282 ΜΑΛΑΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
283 ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝΩΝ. &ΣΥΝΕΤ. ΕΠΙΧ. &ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
284 ΚΑΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
285 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
286 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
287 ΚΡΙΚΚΗ ΕΛΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
288 ΠΕΣΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
289 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
290 ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
291 ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
292 ΑΛΕΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
293 ΜΑΝΑΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
294 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
295 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
296 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
297 ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
298 ΜΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
299 ΤΖΑΦΑΪ ΑΡΛΙΝΤ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
300 ΛΑΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
301 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
302 ΚΑΛΙΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
303 ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
304 ΚΑΤΡΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
305 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
306 ΖΑΦΕΙΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
307 ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
308 ΨΕΥΔΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
309 ΖΔΡΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
310 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
311 ΤΖΑΡΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
312 ΠΑΡΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link