Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ




Επιτυχόντες 2006
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΜΠΑΤΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3 ΚΑΛΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΠΑΝΤΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΤΣΑΜΗ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
8 ΚΑΛΕΣΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11 ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΜΠΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13 ΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΡΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
14 ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 ΛΥΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
17 ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓ. Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
18 ΠΑΤΕΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓ. Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
19 ΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝ. ΚΡΗΤΗΣ
20 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
21 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22 ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
23 ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
24 ΣΤΥΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
26 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
27 ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
28 ΤΕΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
31 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
32 ΓΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚ. ΒΙΟΜΗΧ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
33 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
34 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
35 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36 ΘΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
37 ΜΟΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
38 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
39 ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
40 ΤΣΙΑΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
41 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΔΑΚΤ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛ. & ΨΗΦ. ΣΥΣΤΗΜ. ΠΕΙΡΑΙΑ
42 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
43 ΤΣΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
44 ΓΡΑΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. & ΤΕΧΝΟΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
45 ΝΤΟΛΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. & ΤΕΧΝΟΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
46 ΚΟΥΓΙΑΓΚΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
47 ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48 ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΦΑΡΜ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
49 ΚΟΛΟΜΗΤΡΟΥΣΗ ΑΝΔΡΟΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
50 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΣΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
53 ΚΑΛΕΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
54 ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
55 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
56 ΜΠΑΛΑΝΤΕ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
57 ΣΟΛΩΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
58 ΜΑΚΡΥΓΕΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
59 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60 ΚΡΙΘΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
61 ΛΑΓΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
62 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
63 ΠΙΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
64 ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65 ΜΕΤΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
66 ΝΤΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
67 ΚΟΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
68 ΣΚΑΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
69 ΣΤΡΑΒΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
70 ΠΑΝΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
71 ΡΙΖΑΡΓΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72 ΠΕΤΣΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
73 ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
74 ΜΑΚΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΙΑΧ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
75 ΚΟΜΜΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
76 ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛ. & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΡΕΥΞ. ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗ
77 ΤΣΙΑΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛ. & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΡΕΥΞ. ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗ
78 ΔΗΜΟΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
79 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
80 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
81 ΤΖΟΡΜΑΚΛΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
82 ΜΑΛΑΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
83 ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
84 ΣΟΥΡΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
85 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΘΗΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
86 ΔΗΜΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
87 ΔΙΔΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
88 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
89 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
90 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
91 ΜΠΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
92 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
93 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΡ. ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
94 ΝΑΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
95 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
96 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ. ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
97 ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
98 ΜΙΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
99 ΠΡΙΜΙΚΥΡΗ ΑΓΛΑΪΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
100 ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
101 ΣΑΜΑΡΑ ΔΑΦΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
102 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
103 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΙΤΑΛΙΚ. & ΙΣΠΑΝ. ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
104 ΓΚΑΣΔΡΟΓΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
105 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
106 ΝΤΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
107 ΜΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
108 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
109 ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
110 ΒΙΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
111 ΓΑΤΣΙΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
112 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΣΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
113 ΜΠΙΛΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
114 ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
115 ΧΑΤΖΗ ΒΑΪΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
116 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
117 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
118 ΤΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠ. ΒΟΛΟΣ
119 ΠΑΣΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
120 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
121 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
122 ΑΔΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
123 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
124 ΓΚΟΥΖΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
125 ΓΚΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
126 ΔΕΡΜΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
127 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
128 ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
129 ΛΙΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
130 ΛΙΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
131 ΜΑΥΡΟΜΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
132 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
133 ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
134 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
135 ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
136 ΤΣΑΚΠΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
137 ΓΙΩΤΑ ΡΩΞΑΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ
138 ΖΑΧΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ
139 ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
140 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗ ΜΑΡΩ ΘΕΩΡΗΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
141 ΞΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
142 ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
143 ΚΑΪΜΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
144 ΤΟΥΡΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
145 ΛΙΜΗΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
146 ΚΟΛΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
147 ΠΟΛΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
148 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
149 ΝΟΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
150 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
151 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
152 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
153 ΖΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
154 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
155 ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
156 ΦΑΡΟ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
157 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
158 ΚΟΥΛΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
159 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
160 ΚΑΡΑΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
161 ΜΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
162 ΣΤΑΜΟΚΑ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
163 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
164 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
165 ΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
166 ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
167 ΤΣΑΤΣΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
168 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
169 ΠΟΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
170 ΤΖΑΡΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
171 ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
172 ΘΩΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
173 ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
174 ΖΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΞΙΩΜ. ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)
175 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΞΙΩΜ. ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)
176 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΞΙΩΜ. ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)
177 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
178 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
179 ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
180 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
181 ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΙΑ
182 ΓΚΑΝΤΑΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
183 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
184 ΝΑΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
185 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
186 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
187 ΡΑΠΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
188 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
189 ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
190 ΒΑΡΓΙΑΜΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
191 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
192 ΓΙΑΝΝΗ ΦΩΣΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
193 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
194 ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
195 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
196 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
197 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
198 ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
199 ΓΙΑΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
200 ΠΡΑΠΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
201 ΛΑΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
202 ΚΩΦΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
203 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
204 ΣΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
205 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
206 ΤΣΙΟΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ
207 ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
208 ΒΟΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
209 ΔΕΛΙΤΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
210 ΓΑΛΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
211 ΔΡΑΧΜΑΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
212 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
213 ΜΑΪΜΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
214 ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
215 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
216 ΖΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
217 ΚΑΟΥΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
218 ΚΟΝΤΟΘΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
219 ΤΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
220 ΤΖΙΛΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
221 ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
222 ΠΕΤΣΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
223 ΒΛΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
224 ΚΑΛΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
225 ΜΠΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
226 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
227 ΑΚΡΙΒΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
228 ΛΙΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
229 ΛΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
230 ΠΑΠΑΔΕΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
231 ΤΟΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
232 ΤΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
233 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
234 ΚΟΡΔΟΚΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
235 ΘΑΝΑΣΙΑ ΑΓΛΑΪΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
236 ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
237 ΦΛΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
238 ΧΑΡΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
239 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
240 ΟΥΓΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΚΜ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
241 ΚΕΡΜΕΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
242 ΖΙΩΓΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
243 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
244 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
245 ΧΟΥΡΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
246 ΔΕΣΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
247 ΜΠΑΤΑΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
248 ΜΠΑΣΔΡΑΒΑΛΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
249 ΝΤΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
250 ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
251 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
252 ΜΑΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
253 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
254 ΓΑΛΑΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
255 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link