Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






Επιτυχόντες 2004
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
1 ΛΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΓΚΟΛΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΤΖΑΦΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΑΓΑΠΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΜΑΡΘΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
9 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
10 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΑΓΗΝΟΡΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11 ΧΑΛΚΙΑ ΑΓΛΑΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 ΜΑΥΡΟΠΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
13 ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 ΤΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 ΓΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓ. Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
21 ΤΑΚΑ ΜΑΡΘΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
22 ΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
23 ΒΟΥΡΟΝΙΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
24 ΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
26 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
27 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28 ΒΑΡΒΑΡΟΥΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΗΛΙΑΚΗ ΑΡΙΕΛΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30 ΚΑΣΙΔΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31 ΜΑΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32 ΜΠΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΚΟΥΝΑΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
35 ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
36 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
37 ΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
38 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΣΙΑΤΑΡΑ ΜΕΡΟΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40 ΖΗΓΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41 ΔΗΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42 ΜΠΑΡΠΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
43 ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
44 ΖΙΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
45 ΛΥΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
46 ΜΟΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
47 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΥΠΡΟΥ
48 ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
49 ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
50 ΨΥΡΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
51 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52 ΠΑΝΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
53 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΑΝΘΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
54 ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
55 ΛΟΖΙ ΕΒΑΛΝΤ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
56 ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
57 ΠΡΑΠΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
58 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
59 ΤΣΙΩΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓ. & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
60 ΜΠΑΝΑΑΝΘΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
61 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
62 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗΣΧΡΙΣΤΟΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
63 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
64 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
66 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67 ΒΑΡΠΑΜΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
68 ΖΑΧΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
69 ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
70 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
71 ΜΠΕΓΑ ΕΣΤΕΡ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72 ΜΑΚΡΥΓΕΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
73 ΚΑΛΦΟΥΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
74 ΤΣΙΟΥΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. & ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
75 ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. & ΥΔΑΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
76 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ/ΠΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
77 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
78 ΧΑΡΙΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
79 ΜΠΟΥΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
80 ΚΑΡΥΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΑΣΟΛΟΠΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
81 ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛ. ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
82 ΔΗΜΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ & ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
83 ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠ. ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
84 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤΟΛ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔ.
85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΛΕΟΝΤΙΝΗ ΠΛΑΣΤ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
86 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤ. ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤ. ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
87 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛ. & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΡΕΥΞ. ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗ
88 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛ. & ΠΟΛΙΤ. ΠΑΡΕΥΞ. ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗ
89 ΚΑΝΑΡΑΣ ΣΤΕΡΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
90 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
91 ΠΑΠΑΠΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
92 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
93 ΠΡΙΟΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
94 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
95 ΣΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
96 ΠΑΝΝΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
97 ΖΑΒΑΛΑΝΙ ΑΛΜΠΑΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
98 ΛΑΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
99 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
100 ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
101 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
102 ΟΙΚΟΝΜΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
103 ΚΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
104 ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
105 ΙΑΚΟΒΑΚΗ ΘΕΟΦΙΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
106 ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
107 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
108 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
109 ΜΠΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
110 ΚΟΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
112 ΖΙΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΠΑΣ & ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
113 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΓΕΩΤΕΧΝ.& ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
114 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
115 ΜΠΟΥΖΗ ΕΦΡΟΣΥΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
116 ΣΥΜΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
117 ΔΟΥΛΟΥΓΕΡΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
118 ΓΚΟΥΛΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΠΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
119 ΣΟΥΦΛΙΑ ΟΥΡΑΝ ΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
120 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
121 ΔΡΑΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
122 ΛΕΛΕΚΑΝΟΥΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
123 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
124 ΣΚΟΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
125 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
126 ΖΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
127 ΚΟΚΚΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
128 ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
129 ΜΠΟΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
130 ΝΤΕΡΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
131 ΨΥΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
132 ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
133 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΚΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
134 ΦΙΚΑ ΙΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
135 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
136 ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΤ. ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
137 ΑΛΒΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
138 ΤΣΙΟΠΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
139 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
140 ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
141 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΒΑΙΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
142 ΖΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
143 ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
144 ΠΡΑΠΑ ΙΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
145 ΚΟΚΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
146 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
147 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
148 ΒΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
149 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
150 ΓΚΕΚΑ ΗΛΙΑΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
151 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
152 ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
153 ΣΑΓΡΗ ΒΑΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
154 ΜΠΕΙΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
155 ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
156 ΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
157 ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
158 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
159 ΜΑΛΕΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
160 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
161 ΡΙΖΑΡΠΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
162 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
163 ΤΖΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
164 ΤΣΟΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
165 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
166 ΤΙΒΙΚΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
167 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤ. ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
168 ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
169 ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
170 ΔΡΟΓΚΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
171 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
172 ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
173 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΜΠΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
175 ΦΟΥΝΤΑ ΚΕΡΑΣΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
176 ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
177 ΦΙΣΡΟΖΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
178 ΓΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
179 ΓΚΑΝΤΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
180 ΓΚΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
181 ΓΚΡΕΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
182 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
183 ΖΥΓΟΡΟΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
184 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
186 ΝΤΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
187 ΣΑϊΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
188 ΣΤΑΦΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
189 ΤΟΥΡΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
190 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
191 ΤΣΑΚΠΙΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
192 ΤΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
193 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
194 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΜΑΝΘΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
195 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝΥΠΑΞ. ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)ΣΩΜΑΤΑ
196 ΖΑΡΟΠΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
197 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ
198 ΣΚΡΙΜΠΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ
199 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
200 ΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
201 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
202 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
203 ΛΙΛΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
204 ΣΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
205 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
206 ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
207 ΓΟΥΡΠΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
208 ΤΣΙΑΜΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
209 ΚΑΤΣΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
210 ΣΤΑΜΟΚΑΘΩΜΑΗ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
211 ΜΑΜΕΚΑ ΗΛΙΑΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
212 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
213 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
214 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
215 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
216 ΔΑΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
217 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΣ & ΣΥΣΤ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
218 ΛΑΓΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΡΜΟΚ. ΚΑΛΛΙΕΡΓ. & ΑΝΘΟΚ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
219 ΖΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ & ΑΛΙΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
220 ΤΣΙΑΠΛΕ ΕΛΕΝΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔ/ΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
221 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΠΟΡ.& ΠΟΙΟΤ.ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΙΟΝΤ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
222 ΠΟΠΩΦ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
223 ΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
224 ΡΑΙΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΓΕΩΤΕΧΝ. & ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
225 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
226 ΧΑΡΙΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
227 ΧΟΛΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
228 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΖΩΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
229 ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
230 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
231 ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
232 ΦΛΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
233 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)
234 ΛΙΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)
235 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)
236 ΖΑΜΠΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΥΠΑΞ. ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
237 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΑΞ. ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
238 ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΥΠΑΞ. ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
239 ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
240 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
241 ΘΩΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
242 ΚΑΦΦΕ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
243 ΚΟΥΦΟΡΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
244 ΜΑΥΡΑΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
245 ΝΤΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
246 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
247 ΖΑΚΑΡ ΑΒΡΑΑΜ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
248 ΛΑΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
249 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
250 ΣΑΓΩΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
251 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
252 ΓΚΑΡΕΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
253 ΓΚΕΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
254 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
255 ΚΑΡΑΠΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
256 ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
257 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
258 ΜΑΥΡΟΜΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
259 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
260 ΔΙΑΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
261 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
262 ΠΑΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
263 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
264 ΜΠΕΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
265 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΩΥΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
266 ΤΣΑΤΣΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
267 ΖΑΜΠΑΚΙΚΑ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
268 ΚΑΡΑΒΙΔΕ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
269 ΠΕΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
270 ΛΙΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
271 ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
272 ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
273 ΜΑΙΜΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
274 ΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
275 ΠΑΛΙΠΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
276 ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
277 ΤΣΙΟΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ
278 ΛΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
279 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
280 ΠΟΡΦΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΙΝΩΝ. & ΕΚΠ/ΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
281 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝ. & ΕΚΠ/ΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
282 ΤΣΙΟΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
283 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
284 ΜΠΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
285 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
286 ΚΟΝΤΟΘΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΑΙΓΑΙΟΥ
287 ΔΗΜΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
288 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
289 ΓΑΒΡΙΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
290 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
291 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
292 ΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΑΧ.ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
293 ΤΣΙΝΤΣΙΡΑΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΙΑΧ.ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
294 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΡΓ/ΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡ. ΑΓΡ. ΕΚΜ/ΣΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
295 ΛΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
296 ΤΣΙΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
297 ΛΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
298 ΡΑΦΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
299 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
300 ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
301 ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
302 ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
303 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
304 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
305 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
306 ΜΑΓΚΑ ΒΑΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
307 ΛΕΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
308 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
309 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
310 ΣΒΕΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
311 ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
312 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
313 ΤΣΑΠΑΡΕΓΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
314 ΜΠΑΡΜΠΑΠΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
315 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
316 ΤΖΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
317 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
318 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
319 ΛΕΥΘΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
320 ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΒΗΣΣΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
321 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
322 ΒΟΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
323 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
324 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
325 ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
326 ΣΑΚΟΠΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
327 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΡΕΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ &ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
328 ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
329 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
330 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
331 ΛΑΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
332 ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
333 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
334 ΝΤΕΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚ. ΚΡΗΤΗΣ
335 ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link