Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






Επιτυχόντες 2003
A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΗ
1 ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 ΠΑΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
3 ΜΠΑΤΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
4 ΤΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
5 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
6 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΘΩΔΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΛΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 ΓΙΒΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 ΑΛΕΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
14 ΓΟΥΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15 ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 ΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 ΡΟΥΜΠΑΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΣΑΛΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22 ΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24 ΦΩΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
27 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
28 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
29 ΤΡΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
30 ΚΟΜΨΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
31 ΛΙΛΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
32 ΜΑΝΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
33 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
34 ΒΑΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
35 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
36 ΑΛΠΟΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
37 ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
38 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
39 ΚΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
40 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
41 ΚΟΥΚΟΥΤΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
42 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
43 ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
44 ΤΟΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
45 ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
46 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
47 ΦΑΜΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
48 ΧΟΥΧΟΡΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
49 ΓΑΛΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
50 ΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
51 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
52 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
53 ΝΤΟΥΤΣΗ ΑΜΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
54 ΒΑΪΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
55 ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
56 ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
57 ΚΟΚΚΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
58 ΖΙΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
59 ΚΑΡΑΒΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
60 ΚΟΥΦΟΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
61 ΛΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
62 ΛΙΑΜΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
63 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
64 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
65 ΜΠΛΙΟΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
66 ΝΑΣΙΚΑΣ ΓΟΥΣΙΑΝΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
67 ΤΣΑΓΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
68 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
69 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
70 ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΥΠΡΟΥ
71 ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
72 ΓΚΑΓΚΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
73 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
74 ΜΠΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ
75 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
76 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
77 ΚΑΦΦΕΣ ΖΗΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
78 ΠΑΝΤΡΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
79 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
80 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
81 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
82 ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
83 ΓΑΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
84 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
85 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
86 ΘΕΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
87 ΚΑΤΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
88 ΚΟΚΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
89 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
90 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
91 ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
92 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
93 ΓΙΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
94 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
95 ΚΟΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
96 ΜΑΚΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
97 ΝΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
98 ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
99 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗ ΒΑΪΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
100 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
101 ΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
102 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
103 ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
104 ΜΠΑΛΑΜΟΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
105 ΓΚΑΡΑΦΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
106 ΓΚΑΤΖΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
107 ΖΑΧΑΡΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
108 ΜΙΝΗΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
109 ΜΠΑΡΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
110 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
111 ΣΒΑΡΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
112 ΣΟΥΛΤΟΥΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
113 ΤΕΛΙΟΥ ΛΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
114 ΤΣΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
115 ΦΛΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
116 ΨΥΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
117 ΠΑΡΙΣΗ ΑΓΛΑΪΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
118 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
119 ΣΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
120 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
121 ΜΠΙΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
122 ΧΟΛΕΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
123 ΔΗΜΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
124 ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
125 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΩΝ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
126 ΔΑΟΥΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔ/ΚΩΝ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
127 ΜΑΚΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
128 ΛΙΜΑΝΗ ΚΑΙΤΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
129 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
130 ΛΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
131 ΛΙΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
132 ΣΠΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
133 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
134 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
135 ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
136 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
137 ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
138 ΜΠΑΝΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
139 ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
140 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
141 ΣΟΦΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
142 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
143 ΓΟΥΓΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤΙΚ. ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡ/ΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
144 ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
145 ΣΚΟΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
146 ΤΡΙΣΚΕΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
147 ΔΗΜΟΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
148 ΛΑΛΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
149 ΖΙΩΓΑ ΒΑΪΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
150 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΖΩΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
151 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
152 ΖΥΓΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
153 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
154 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
155 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. ΚΑΙ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
156 ΤΖΙΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
157 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
158 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
159 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
160 ΓΙΟΓΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
161 ΓΚΙΑΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
162 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
163 ΓΚΙΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
164 ΓΚΟΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
165 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
166 ΓΚΡΕΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
167 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ)
168 ΖΗΤΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ)
169 ΔΡΑΧΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
170 ΣΟΥΡΛΑ ΦΑΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
171 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
172 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛ. (ΣΑΝ)
173 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
174 ΡΕΒΗΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
175 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
176 ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
177 ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
178 ΠΛΑΤΣΑ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
179 ΣΙΑΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
180 ΣΟΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
181 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΦΥΣΙΚΗΣ) ΚΥΠΡΟΥ
182 ΙΣΑΑΚ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
183 ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΜΕΛΑΝΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
184 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
185 ΧΑΡΙΣΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
186 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΦΑΡΜ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. ΚΑΙ ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
187 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
188 ΤΡΑΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
189 ΓΚΟΛΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΘΡΑΚΗΣ
190 ΔΙΑΜΑΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
191 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
192 ΣΟΦΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
193 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
194 ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧ. ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
195 ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
196 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
197 ΓΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
198 ΔΑΛΑΒΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
199 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΗΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
200 ΔΕΡΒΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
201 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ. ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
202 ΔΟΛΟΥΔΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
203 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
204 ΕΛΕΥΘΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΧΕΔ/ΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
205 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
206 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
207 ΜΑΚΡΥΓΕΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
208 ΚΩΣΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
209 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
210 ΛΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ. ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
211 ΛΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
212 ΛΥΟΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
213 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
214 ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
215 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
216 ΜΑΝΩΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
217 ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
218 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
219 ΜΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΣΧΕΔ. ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
220 ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
221 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
222 ΜΠΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ. ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
223 ΜΠΛΙΟΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
224 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
225 ΝΤΑΛΩΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
227 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
228 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
229 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΪΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
230 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
231 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
232 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
233 ΠΑΣΧΟΥ ΕΥΣΕΒΕΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
234 ΠΑΤΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΚΑΙ ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
235 ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
236 ΡΙΖΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
237 ΡΟΜΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
238 ΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
239 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
240 ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ
241 ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
242 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
243 ΣΟΥΦΛΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
244 ΓΚΟΥΝΤΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
245 ΠΑΣΧΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
246 ΣΜΕΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν.
247 ΤΣΙΟΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΣΩΜΑΤΑ
248 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
249 ΚΑΡΑΒΙΔΕ ΕΛΕΝΗ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
250 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑ ΣΟΦΙΑ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
251 ΤΣΙΟΥΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
252 ΓΚΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
253 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
254 ΓΚΑΛΙΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
255 ΓΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
256 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
257 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
258 ΜΑΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
259 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
260 ΤΣΙΟΥΠΛΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
261 ΚΑΡΤΣΑΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
262 ΜΑΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
263 ΜΟΛΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
264 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
265 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
266 ΣΚΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
267 ΣΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
268 ΣΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
269 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
270 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΗΖΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
271 ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
272 ΤΖΑΝΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
273 ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
274 ΤΙΒΙΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
275 ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
276 ΤΣΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
277 ΤΣΙΟΥΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
278 ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
279 ΦΟΥΡΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
280 ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
281 ΧΑΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
282 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
283 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
284 ΧΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
285 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
286 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΟΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
287 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
288 ΧΑΤΖΗ ΠΑΤΡΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΕΙΧΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
289 ΤΖΙΒΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
290 ΖΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
291 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
292 ΖΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
293 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
294 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
295 ΚΑΛΤΣΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
296 ΚΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
297 ΚΑΝΕΛΛΗ ΖΩΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
298 ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
299 ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
300 ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
301 ΚΟΒΟΥΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΕΔ/ΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
302 ΚΟΚΚΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
303 ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
304 ΚΟΣΜΕΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
305 ΚΥΡΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
306 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
307 ΣΑΡΙΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link