Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ




ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2011 ΤΗΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο 19680
2 ΡΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΠΤΟΥ 19656 ΕΚΘΕΣΗ
3 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΥ ΡΑΠΤΟΥ 19625 ΕΚΘΕΣΗ
4 ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 19597 ΕΚΘΕΣΗ
5 ΚΑΣΙΩΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 3ο 19534 ΕΚΘΕΣΗ
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9ο 19416
7 ΒΑΝΑΚΛΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο 19386
8 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο 19379 ΕΚΘΕΣΗ
9 ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο 19378
10 ΜΠΟΥΣΚΟΛΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο 19370
11 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 5ο 19335
12 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο 19297
13 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΣ 19294
14 ΠΙΣΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 5ο 19289
15 ΣΚΑΘΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο 19279 ΕΚΘΕΣΗ
16 ΜΠΕΡΔΕΚΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2ο 19270 ΜΑΘΗΜΑΤ-ΛΟΓΟΤΕΧΝ
17 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 2ο 19247
18 ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9ο 19246
19 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ο 19203
20 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο 19192
21 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 9ο 19179
22 ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 7ο 19151
23 ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 7ο 19145
24 ΚΟΝΤΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 4ο 19107 ΕΚΘΕΣΗ-ΧΗΜΕΙΑ
25 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 19067 ΕΚΘΕΣΗ
26 ΚΑΡΑΜΠΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4ο 19038
27 ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2ο 19036
28 ΓΚΟΛΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ 9ο 18973
29 ΤΣΙΤΣΙΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8ο 18938
30 ΛΙΑΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο 18897
31 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο 18833
32 ΖΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10ο 18824 ΑΟΔΕ
33 ΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1ο 18800
34 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 4ο 18787
35 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο 18786
36 ΦΑΝΑΡΑ ΧΑΙΔΩ 9ο 18752
37 ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο 18747 ΕΚΘΕΣΗ
38 ΝΟΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο 18715 ΕΚΘΕΣΗ
39 ΚΟΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 10ο 18640
40 ΧΑΡΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10ο 18625
41 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 18612
42 ΣΙΑΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΥΡΝΑΒΟΣ 18576
43 ΠΑΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΩ 4ο 18565
44 ΣΚΑΠΕΡΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 1ο 18564
45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 2ο 18558
46 ΚΩΤΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ 6ο 18551 ΑΟΔΕ
47 ΚΟΣΜΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2ο 18528
48 ΓΚΑΡΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10ο 18514
49 ΞΙΦΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 2ο 18471
50 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο 18449
51 ΝΤΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 9ο 18432
52 ΦΛΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο 18421
53 ΧΟΛΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2ο 18406
54 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 9ο 18369
55 ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 9ο 18327
56 ΤΣΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8ο 18307
57 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2ο 18306
58 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 5ο 18280
59 ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 18245
60 ΒΑΡΓΙΑΜΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10ο 18211
61 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΘΕΑΝΩ 9ο 18189
62 ΓΚΟΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4ο 18100
63 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3ο 18097
64 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 18092
65 ΓΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο 18075
66 ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ο 18062 ΒΙΟΛΟΓΙΑ-ΙΣΤΟΡΙΑ
67 ΝΑΣΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο 18051 ΕΚΘΕΣΗ
68 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΑΠΤΟΥ 18034

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link