Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2010 ΤΗΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙOΥ ΑΡΓΥΡΩ 2ο 19.567
2 ΝΤΖΙΟΒΑΡΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 4ο 19.536 (ΕΚΘΕΣΗ-ΧΗΜΕΙΑ)
3 ΠΡΟΒΙΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 12ο 19.467
4 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΓΙΑΝΝΑ 6ο 19.454
5 ΓΚΟΒΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ* 4ο 19.407 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ
6 ΜΠΟΥΡΟΖΙΚΑ ΔΑΝΑΗ 8ο 19.400
7 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΥΟΕΡΙΑ 2ο 19.375
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΣ 2ο 19.339
9 ΚΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9ο 19.330
10 ΑΛΒΙΖΟΥ ΕΥΟΥΜΙΑ 5ο 19.273
11 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΔΑΜΟΣ 4ο 19.262
12 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΡΙΚΑΡΔΟ 5ο 19.246
13 ΛΙΟΥΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ 19.237
14 ΣΟΦΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 9ο 19.221
15 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2ο 19.211
16 ΧΑΤΖΗΝΑ ΕΛΕΝΗ 6ο 19.200
17 ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9ο 19.185
18 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 5ο 19.180
19 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ* 9ο 19.155 (ΈΚΘΕΣΗ)
20 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8ο 19.150
21 ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ 4ο 19.147
22 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ο 19.128
23 ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο 19.104
24 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 5ο 19.085
25 ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ* ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 19.078 (ΈΚΘΕΣΗ)
26 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ* 5ο 19.065 (ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ.)
27 ΚΟΚΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ* 9ο 19.062 (ΑΟΔΕ)
28 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11ο 19.015
29 ΨΑΛΤΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 8ο 18.993
30 ΚΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9ο 18.986
31 ΣΚΡΙΑΠΑ ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 18.967
32 ΝΙΚΟΥ ΦΙΛΙΩ 4ο 18.943
33 ΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤ* ΡΑΠΤΟΥ 18.941 (ΈΚΘΕΣΗ-ΑΟΔΕ)
34 ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ ΘΑΝΟΣ 6ο 18.905
35 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝ 10ο 18.905
36 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞ 9ο 18.889
37 ΜΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο 18.843
38 ΖΑΡΚΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΑΠΤΟΥ 18.835
39 ΘΕΟΔΩΡΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ο 18.834
40 ΜΑΝΔΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ* ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 18.812 (ΈΚΘΕΣΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΠ)
41 ΜΟΥΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο 18.793
42 ΦΤΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 3ο 18.751
43 ΛΩΝΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 9ο 18.723
44 ΜΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο 18.720
45 ΣΚΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ 18.718
46 ΠΑΤΣΙΚΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 6ο 18.709
47 ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 10ο 18.691
48 ΤΣΟΥΛΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ 5ο 18.688
49 ΤΣΙΠΑ ΕΛΕΝΗ 5ο 18.679
50 ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΑΙΑ 18.667
51 ΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ* ΡΑΠΤΟΥ 18.664 (ΕΚΘΕΣΗ)
52 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ 18.590
53 ΚΑΡΑΒΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 18.588
54 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 4ο 18.560
55 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ 18.556
56 ΨΥΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 18.553
57 ΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 9ο 18.540
58 ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 5ο 18.536
59 ΓΚΟΥΝΤΕΤΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 5ο 18.520
60 ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ 5ο 18.512
61 ΡΕΨΗ ΣΥΛΒΑΝΑ 4ο 18.507
62 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 12ο 18.498
63 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ* ΤΥΡΝΑΒΟΣ 18.489 (ΧΗΜΕΙΑ)
64 ΣΑΚΚΑΒΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΥΚΟΥΡΙΟ 18.420
65 ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ 10ο 18.416
66 ΦΟΛΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ* 2ο 18.384 (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ-ΑΟΔΕ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΠ)
67 ΤΣΑΠΕΡΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ* 2ο 18.370 (ΕΚΘΕΣΗ)
68 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9ο 18.364
69 ΔΟΥΡΔΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 5ο 18.315
70 ΓΡΑΒΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 8ο 18.314
71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 8ο 18.282
72 ΡΩΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2ο 18.272
73 ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ* ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 18.194 (ΕΚΘΕΣΗ-ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ ·ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΠ)
74 ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 12ο 18.140
75 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 3ο 18.135
76 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 18.131
77 ΣΑΓΩΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο 18.107

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link