Βάσεις Εισαγωγής Θέματα Εξετάσεων Παλαιοτέρων Ετών Φύλλα Υπολ/σμού Βαθμολογίας Πανόραμα Τμημάτων ΑΕΙ-ΤΕΙ






ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2008 ΤΗΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΨΥΡΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 10ο Λύκειο 19811 (1ος)
2 ΣΑΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο Λύκειο 19776 (1η)
3 ΣΑΜΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ * Ιδ.Σχ.Ράτττου 19737 (1η)
  (ΈΚΘΕΣΗ)      
4 ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 4ο Λύκειο 19623 (1η)
5 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο Λύκειο 19555 (1ος)
6 ΣΒΩΛΟΣ ΒΑΪΟΣ 12ο Λύκειο 19544 (1ος)
7 ΗΛΙΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ * 4ο Λύκειο 19522  
  (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. - ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ.)      
8 ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10ο Λύκειο 19440  
9 ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2ο Λύκειο 19436 (1η)
10 ΣΑΜΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ιδ.Σχ.Ράτττου 19430  
11 ΒΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ 5ο Λύκειο 19417 (1ος)
12 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο Λύκειο 19390  
13 ΛΙΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 9ο Λύκειο 19365  
14 ΑΓΑΠΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ 4ο Λύκειο 19363  
15 ΔΟΥΜΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο Λύκειο 19292  
16 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Λύκειο 19261  
17 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 5ο Λύκειο 19247  
18 ΓΚΕΚΑΣ ΝΗΦΩΝ 10ο Λύκειο 19240  
19 ΛΑΒΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ * 2ο Λύκειο 19235  
  (ΈΚΘΕΣΗ - ΑΟΔΕ - ΑΟΘ)      
20 ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2ο Λύκειο 19190  
21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 5ο Λύκειο 19180  
  (ΈΚΘΕΣΗ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ)      
22 ΚΑΡΥΩΤΗ ΑΡΕΤΗ Λ.Πυργετού 19177 (1η)
23 ΔΗΜΖΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2ο Λύκειο 19176  
24 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 12ο Λύκειο 19125  
25 ΖΑΡΚΑΤΖΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 5ο Λύκειο 19106  
26 ΜΠΛΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10ο Λύκειο 19059  
27 ΑΦΕΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12ο Λύκειο 19058  
28 ΓΑΖΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 8ο Λύκειο 18973  
29 ΘΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Λύκειο 18965  
30 ΜΥΛΩΝΑ ΒΙΒΗ 10ο Λύκειο 18917  
31 ΖΑΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ * 3ο Λύκειο 18914  
  (ΈΚΘΕΣΗ)      
32 ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο Λύκειο 18908  
33 ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΒΙΒΙΑΝ * Ιδ.Σχ.Ράτττου 18892  
  (ΈΚΘΕΣΗ)      
34 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2ο Λύκειο 18892  
35 ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο Λύκειο 18890  
36 ΣΟΦΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 9ο Λύκειο 18880  
37 ΑΓΓΕΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 9ο Λύκειο 18878  
38 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ιδ.Σχ.Ράτττου 18870  
39 ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 10ο Λύκειο 18869  
40 ΣΑΚΚΑΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Λ.Συκουρίου 18859  
41 ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑ Λ.Πλατυκάμττου 18846  
42 ΚΑΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ * Ιδ.Σχ.Ράτττου 18829  
  (ΈΚΘΕΣΗ - ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ.)    
43 ΚΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   18822  
44 ΝΑΣΙΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 4ο Λύκειο 18788  
45 ΖΟΡΜΠΑΣ ΤΑΣΟΣ Λ.Κοιλάδας 18785  
46 ΚΑΤΣΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10ο Λύκειο 18751  
47 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ * 2ο Λύκειο 18742  
  (ΈΚΘΕΣΗ - ΑΟΔΕ)      
48 ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ * 5ο Λύκειο 18719  
  (ΑΟΔΕ-ΠΛΗΡΟΦΙΚΗ)      
49 ΚΟΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο Λύκειο 18707  
50 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9ο Λύκειο 18700  
51 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο Λύκειο 18695  
52 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο Λύκειο 18685  
53 ΤΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ * Ιδ.Σχ.Ράτττου 18642  
(ΈΚΘΕΣΗ)      
54 ΜΑΜΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 10ο Λύκειο 18630  
55 ΓΟΥΝΙΤΣΙΩΤΗ ΗΡΩ 4ο Λύκειο 18613  
56 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 9ο Λύκειο 18610  
57 ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 9ο Λύκειο 18598  
58 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ * 5ο Λύκειο 18596  
  (ΈΚΘΕΣΗ)      
59 ΖΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Λ.Φαλάνης 18555  
60 ΣΚΡΕΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Λ.Πυργετού 18540  
61 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Λύκειο 18512  
62 ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΛΥΔΙΑ * Ιδ.Σχ. Μπακογιάννη 18510  
  (ΈΚΘΕΣΗ)      
63 ΠΑΓΓΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ 12ο Λύκειο 18505  
64 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Λ.Πλατυκάμπου 18496  
65 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 2ο Λύκειο 18478  
66 ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Λ.Φαλάνης 18451  
67 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ * Ιδ.Σχ.Ράπτου 18447  
  (ΈΚΘΕΣΗ)      
68 ΚΑΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Λύκειο 18400  
69 ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2ο Λύκειο 18370  
70 ΒΡΑΓΚΑΛΗ ΗΡΩ * 4ο Λύκειο 18347  
  (ΈΚΘΕΣΗ)      
71 ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ 2ο Λύκειο 18340  
72 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Λ.Γιάννουλης 18339  
73 ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο Λύκειο 18315  
74 ΘΑΝΑΣΑΡΑ ΑΓΛΑΪΑ 9ο Λύκειο 18287  
75 ΝΤΑΝΑ ΦΑΝΗ * 2ο Λύκειο 18273  
(ΈΚΘΕΣΗ)      
76 ΜΠΑΚΑΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2ο Λύκειο 18253  
77 ΝΙΝΙΚΑ ΕΦΗ 5ο Λύκειο 18219  
78 ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 1ο Λύκειο 18191  
79 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ * 4ο Λύκειο 18190  
  (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ.)      
80 ΑΛΑΤΑ ΑΛΙΚΗ Λ.Αμπελώνα 18179  
81 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο Λύκειο 18170  
82 ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 6ο Λύκειο 18121  
83 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο Λύκειο 18054  
84 ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο Λύκειο 18038  
85 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 10ο Λύκειο 18021  

Τα Φροντιστήριά μας

Νεανικά Link

 Εκπαιδευτικά
 Νέα

 Χρήσιμα
 Link